– Tragiczna śmierć Krystiana Klugera

Społeczny Komitet Mieszkańców Lublina z wielkim żalem i smutkiem przyjął wiadomość o tragicznej śmierci Krystiana Klugera.  Zginął 6 grudnia 2019 w wypadku samochodowym w miejscowości Żużela na trasie Krapkowice – Kędzierzyn-Koźle. Kierowany przez niego samochód, zderzył się czołowo z lawetę. Do dramatu doszło podczas podróży w rodzinnych stronach.

Wczoraj wieczorem odszedł do domu Pana, nasz przyjaciel, kolega o wielkim sercu, wspaniały organizator i dobry człowiek, członek Społecznego Komitetu Mieszkańców Lublina, w wieku 28 lat. Zginął tragicznie w wypadku samochodowym..
Prośmy Boga Ojca, aby przyjął go w swoje ramiona, a jego rodzinę i bliskich pokrzepił i pocieszył w tych trudnych chwilach.
Módlmy się wspólnie za niego..
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie..

 

Szanowna Rodzino,

Proszę przyjąć wyrazy najszczerszego współczucia i żalu po tragicznej śmierci syna Krystiana. Nie znajdujemy słów, aby opisać, jak bardzo jesteśmy wstrząśnięci. Krystian był wspaniałym, godnym zaufania człowiekiem, który zapisze się w naszej pamięci jako osoba nie odmawiająca innym pomocy. Jego strata spowodowała pustkę w życiu wszystkich, którzy go znali.

Mamy nadzieję, że wsparcie rodziny i najbliższych doda Państwu sił. Jeżeli będzie potrzebowali Państwo jakiegokolwiek wsparcia, jesteśmy w pełnej dyspozycji.

Łącząc się w bólu,
Zarząd Społecznego Komitetu Mieszkańców Lublina – Bronowice
Rada i Zarząd Dzielnicy Bronowice w Lublinie
Mieszkańcy Lublina – Społeczność Bronowicka

Partnerzy

 ul. Sokola 19/36
20-336 Lublin

andrzejsz.lublin@skm-bronowice.pl

Siedziba Rady Dzielnicy
dyżury poniedziałek od 10 do 12
 ul. Krańcowa 106
20-323 Lublin

Back to top