– Będzie bezpieczniej na Bronowicach

Za nami coroczne spotkanie Przewodniczącego Zarządu Rady Dzielnicy Bronowice i prezesa Społecznego Komitetu Mieszkańców Lublina Andrzej Szyszki z podinspektorem Arkadiuszem Romaniukiem, komendantem VI Komisariatu Policji w Lublinie.

Podczas dzisiejszej (16 lutego 2022) wizyty Pan Komendant przedstawił nową Dzielnicową, Panią sierż. Kingę Marzędę.

Rozmawiano o bezpieczeństwie na Bronowicach. A. Szyszko zwrócił uwagę na szczególnie niebezpieczne miejsca, które zgłaszają mieszkańcy: przy ul. Droga Męczenników Majdanka 36, ciąg pieszy na odcinku pomiędzy ul. Sokola 17, 19 do ul. Łabędziej 3, ul. Krańcowa 106 na wysokości Poczty Polskiej oraz w kierunku ulic. Droga Męczenników Majdanka 26, 24 i 22, przy ul. Zimowej, grill przy ul. Firlejowskiej oraz Szkole Podstawowej Specjalnej nr 26.

Przewodniczący Zarządu Rady Dzielnicy Bronowice i prezes Społecznego Komitetu Mieszkańców zwrócił się z prośbą do Pana Komendanta o objęcie policyjnym monitoringiem kilku miejsc m.in. wspomnianych powyżej: ul. Krańcowej 106 na wysokości Poczty Polskiej i ul. Sokolej 17, 19 do ul. Łabędziej 3 oraz zwiększenie liczby patroli w tych miejscach i innych.

Partnerzy

 ul. Sokola 19/36
20-336 Lublin

andrzejsz.lublin@skm-bronowice.pl

Siedziba Rady Dzielnicy
dyżury poniedziałek od 10 do 12
 ul. Krańcowa 106
20-323 Lublin

Back to top