– Podziękowania dla Pani Dyrektor Mirosławy Puton

Spełnienia wszystkich marzeń i upragnionego odpoczynku!
Mieszkańcy Lublina, w szczególności Społeczność Bronowicka, serdecznie dziękują za wieloletnią współpracę i zaangażowanie w rozwój miasta Pani Mirosławie Puton, Dyrektor Wydziału Budżetowo- Ekonomicznego Urzędu Miasta Lublin, która z końcem lutego bieżącego roku udała się na zasłużoną emeryturę.
– Pani Dyrektor przez wiele lat wspierała wspólne z byłą już Panią Skarbnik Miasta Lublin Ireną Szumlak nasze inicjatywy. Ich pomoc przy budowie kompleksu sportowego, basenu i hali sportowej przy ulicy Łabędziej 4 oraz pierwszego Orlika w Lublinie przy Łabędziej 2, a także innych naszych pomysłów była nieoceniona – mówi Andrzej Szyszko, prezes Społecznego Komitetu Mieszkańców Lublina, który w podziękowaniu wręczył Pani Dyrektor okolicznościową statuetkę od mieszkańców Lublina i Dzielnicy Bronowice.
Podczas uroczystego pożegnania Pani Dyrektor było wiele wzruszających chwil, nie zabrakło też i łez. Podziękowania pod adresem M. Puton kierowali nie tylko mieszkańcy, ale i także współpracownicy i dyrektorzy pozostałych Wydziałów UM. Prezydent Krzysztof Żuk odznaczył Panią Dyrektor „Medalem Zasłużony dla Miasta Lublin”.

Od lewej na zdjęciu: Andrzej Szyszko, Irena Szumlak (była Skarbnik Miasta Lublin), Mirosława Puton (była już Dyrektor Wydziału Budżetowo- Ekonomicznego UM) oraz obecna Skarbnik Lucyna Sternik.

Z okazji przejścia na emeryturę życzymy Pani Dyrektor dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności na nowym etapie życia, a także spełnienia wszystkich marzeń i upragnionego odpoczynku!

 

Partnerzy

 ul. Sokola 19/36
20-336 Lublin

andrzejsz.lublin@skm-bronowice.pl

Siedziba Rady Dzielnicy
dyżury poniedziałek od 10 do 12
 ul. Krańcowa 106
20-323 Lublin

Back to top