– Uroczyste posiedzenie Zarządu Społecznego Komitetu Mieszkańców Lublina.

W dniu 17 grudnia 2022 roku, odbyło się uroczyste posiedzenie Zarządu Społecznego Komitetu Mieszkańców Lublina, gdzie wszystkim zgromadzonym przedstawiono sprawozdanie Zarządu za rok 2022 i przedstawiono bardzo ambitne plany dotyczące zadań inwestycyjnych i rozwoju Lubelskich Bronowic i nie tylko.

Omówiono również wydarzenia Patriotyczno-Kulturalne, które odbyły się w roku 2022 w ramach Lubelskich Bronowickich Kulturalii 2022. Przewodniczący Zarządu Andrzej Szyszko podziękował również całemu Zarządowi i Członkom Społecznego Komitetu Mieszkańców Lublina, za dotychczasową bardzo owocną współpracę. Prezes dodał również o wzorowej współpracy z placówkami Szkolno-Wychowawczymi, Prezesami, Dyrektorami Firm, Przedsiębiorstw oraz całą Społecznością Bronowicką i Miasta Lublina. Prezes A. Szyszko podkreślił również bardzo dobrą współpracę z Parafiami pod wezwaniem Świętego Krzyża i jej Proboszczem doktorem Marianem Dumą i Parafią pod wezwaniem Świętego Maksymiliana Kolbego i jej Proboszczem doktorem Markiem Saprygą. Prezes Zarządu na zakończenie poinformował zebranych, że wkrótce na stronach internetowych przedstawione zostanie sprawozdanie z działalności Zarządu SKML za rok 2022 jak i szczegółowy program działań – planów inwestycyjnych oraz  kalendarz wydarzeń Patriotyczno-Kulturalnych w ramach Lubelskich Bronowickich Kulturalii w roku 2023.

Na zakończenie Prezes A. Szyszko przekazał życzenia Świąteczno-Noworoczne, dla wszystkich zgromadzonych oraz całej Społeczności Bronowickiej i Miasta Lublina.

Partnerzy

 ul. Sokola 19/36
20-336 Lublin

andrzejsz.lublin@skm-bronowice.pl

Siedziba Rady Dzielnicy
dyżury poniedziałek od 10 do 12
 ul. Krańcowa 106
20-323 Lublin

Back to top