Wystąpienie Prezesa Zarządu Społecznego Komitetu Mieszkańców Lublina – Bronowice, Pana Andrzeja Szyszko podczas Uroczystej Gali w roku jubileuszu 20-lecia Społecznego Komitetu Mieszkańców Lublina – Bronowice z Władzami Województwa Lubelskiego i Miasta Lublin,
Lublin 18 stycznia 2019 r.



