
W dniu 14.02.2018 r., odbyło się spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim z Panem Profesorem Przemysławem Czarnkiem Wojewodą Lubelskim, gdzie przedstawiciele Społecznego Komitetu Mieszkańców Lublina – Dzielnicy Bronowice i Społecznego Komitetu Organizacyjnego poinformowali Pana Wojewodę o inicjatywie i pismach skierowanych do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji dotyczących przyśpieszenia budowy nowej siedziby VI Komisariatu Policji w Lublinie, tak aby uroczyste otwarcie odbyło się w lipcu 2019 r., na Jubileusz 100-Lecia Policji w naszym kraju.




