– Partnerzy

Osiedle Słoneczne Ogrody to nowoczesny kompleks mieszkaniowy który powstaje w rejonie ulic  Droga Męczenników Majdanka ,  Wrońska i Lotnicza . Na kilkuhektarowej działce wybudujemy ponad 1000 mieszkań dla prawie 4000 mieszkańców. Osiedle zostanie wkomponowane w istniejącą zieleń . Na działce rosną już kilkunastoletnie drzewa . Następne nasadzenia młodych drzew i krzewów będziemy prowadzili  w trakcie budowy kolejnych budynków . Osiedle powstaje bardzo blisko centrum Lublina z doskonałym dojazdem, zarówno komunikacją miejska i własnym samochodem. Całkowicie odmienimy ten rejon Lublina.

Działamy na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat.  Realizujemy obecnie budowę blisko 40 osiedli mieszkaniowych na terenie całego kraju .  Osiedle Słoneczne Ogrody jest naszą  inwestycją, w którą angażujemy nasze najlepsze doświadczenie , aby uczynić jeszcze piękniejszą i nowocześniejszą następną dzielnicę Lublina. Pragniemy pozwolić spełnić marzenia wielu osobom o własnym mieszkaniu w wymarzonym urokliwym miejscu naszego pięknego miasta

U nas znajdziesz mieszkanie dla siebie !

W pierwszym etapie wybudowaliśmy 2 budynki , w których znajduje się 116 mieszkań oraz lokale usługowe.  W kolejnym realizowanym  budynku znajdować się będzie 171 mieszkań i następnym 136 mieszkań. Proces inwestycyjny potrwa ok 10 lat. Aby zaspokoić potrzeby i gusta najbardziej wymagających osób, zaproponowaliśmy naszym przyszłym mieszkańcom kilka rozwiązań architektonicznych mieszkań o podobnym metrażu w celu dokonania właściwego dla nich dla wyboru . Przy projektowaniu mieszkań korzystaliśmy z porad przyszłych mieszkańców i oczekiwań dotyczących układów mieszkań . Każde mieszkanie wyposażone jest w przestronny słoneczny  intymny balkon lub loggię , z których mieszkańcy mogą nie tylko się  relaksować i cieszyć kąpielami słonecznymi , ale również podziwiać piękną panoramę naszego  miasta. Mieszkańcy mieszkań na parterze mają do dyspozycji dodatkowo nawet kilkudziesięciometrowe prywatne zielone ogródki , na których mieszkańcy mogą odpoczywać wraz z Rodziną. Do  każdego mieszkania dowiezie mieszkańców nowoczesna cichobieżna winda, którą można zjechać również do poziemnego parkingu i komórek lokatorskich.

Nie zabraknie tu placów zabaw dla dzieci i miejsc rekreacyjnych dla ich rodziców. Jako, że główną grupą docelową są rodziny z dziećmi, w procesie projektowania położono duży nacisk na kwestię bezpiecznego spędzania czasu. Na miejscu znajduje się szereg sklepów z artykułami pierwszej potrzeby i lokali oferujących podstawowe usługi , a nawet targ owocowo-warzywny i tania apteka .

Bardzo atrakcyjna lokalizacja osiedla Słoneczne Ogrody zapewnia bliskość wszelkiego rodzaju instytucji takich jak : przedszkola, szkoły, przychodnie i gabinety lekarskie , obiekty sportowe i rekreacyjne. W okolicy znajdują się największe na Lubelszczyźnie centra handlowo-rozrywkowe: Gala,  Galeria Lubelska, Makro i Obi oraz budujące się Centrum Handlowe Felicity i Tarasy Zamkowe , a także wiele placówek oświatowych i obiektów sportowych jak kryta pływalnia , hale i stadiony sportowo – rekreacyjne.

Osiedle Słoneczne Ogrody w bezpośredniej sąsiedztwie centrum Lublina posiada dobrze rozbudowana sieć ulic i dróg wyjazdowych i pozwala na szybki i bezpieczny dojazd do osiedla i innych dzielnic Lublina oraz głównych dróg wyjazdowych z Lublina w kierunku Warszawy i innych miast  Polski oraz pobliskiego lotniska w Świdniku.

Nowy plan zagospodarowania terenu

Biuro Handlowe
ul. Wrońska 1D
tel. (81) 445 90 90

e-mail: sloneczneogrody@makdom.com.pl

www.makdom.pl

Partnerzy

 ul. Sokola 19/36
20-336 Lublin

andrzejsz.lublin@skm-bronowice.pl

Siedziba Rady Dzielnicy
dyżury poniedziałek od 10 do 12
 ul. Krańcowa 106
20-323 Lublin

Back to top