– Pierwsze w 2022 roku posiedzenie Społecznego Komitetu Organizacyjnego, Zarządu Społecznego Komitetu Mieszkańców Lublina i Zarządu Dzielnicy Bronowice

W gościnnych murach LubHotelu dzisiaj (9 marca) odbyło się pierwsze w 2022 roku posiedzenie Społecznego Komitetu Organizacyjnego, Zarządu Społecznego Komitetu Mieszkańców Lublina i Zarządu Dzielnicy Bronowice. W spotkaniu udział wzięli dyrektorzy placówek szkolno-wychowawczych z Dzielnicy Bronowice, WSEI, Szkół Lider oraz ks. dr Marian Duma, proboszcz parafii pw. Świętego Krzyża dr Marian Duma.

Podczas spotkania Andrzej Szyszko, prezes Zarządu SKML, poinformował gości o planach inwestycyjnych w 2022 roku w Dzielnicy Bronowice oraz o wydarzeniach patriotyczno-kulturalnych, które mimo wielu trudności (na dzisiaj brak środków) SKML zamierza zorganizować.

SKML zaplanował w bieżącym roku trzy ogólnopolskie gale. Pierwsza, dla uczczenia 80. rocznicy utworzenia Armii Krajowej oraz poparcia heroicznej walki z najeźdźcą Narodu Ukraińskiego, odbędzie się już za 10 dni, 19 marca 2022 roku w salach konferencyjnych LubHotelu przy ul. Krańcowej 107 A w Lublinie (z uwagi na ograniczenia lokalowe wyłącznie na zaproszenia).

Drugim wydarzeniem będzie V Ogólnopolska Gala dla dzieci, młodzieży i dorosłych z niepełnosprawnościami. Pierwotnie planowana na 3 czerwca, na wniosek dyrektorów placówek szkolno-wychowawczych, odbędzie się tydzień wcześniej, 27 maja i powiązana będzie z Dniem Dziecka.

Z kolei 9 września odbędzie się V Ogólnopolski Lubelski Jarmark Bronowicki.

Partnerzy

 ul. Sokola 19/36
20-336 Lublin

andrzejsz.lublin@skm-bronowice.pl

Siedziba Rady Dzielnicy
dyżury poniedziałek od 10 do 12
 ul. Krańcowa 106
20-323 Lublin

Back to top