– Zacieśniamy współpracę z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji oraz Szkołami LIDER!

Są edukacyjną wizytówką Lublina i regionu, od lat także współpracują ze Społecznym Komitetem Mieszkańców Lublina, za co serdecznie dziękujemy! Mowa oczywiście o Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji oraz Szkołach Lider.

W WSEI wraz z kanclerz Teresą Bogacką i Sylwestrem Bogackim, prof. WSEI, dziekanem Wydziału Administracji i Nauk Społecznych oraz Ewą Szady, dyrektor Szkół LIDER i jej zastępczynią Violettą Stachyra rozmawialiśmy o zacieśnieniu współpracy ze Społecznym Komitetem Mieszkańców Lublina.

O efektach rozmów prezesa Andrzeja Szyszki z władzami obu placówek będzie można przekonać się już 27 maja br. na terenach zielonych przy ul. Pogodnej 7 w Lublinie podczas V Wojewódzkiej Gali Patriotyczno-Kulturalnej dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Osób z Niepełnosprawnościami dla uczczenia 80. rocznicy utworzenia Armii Krajowej, na którą serdecznie wszystkich zapraszamy.

Na zdjęciu od lewej:Violetta Stachyra (wicedyrektor Szkół LIDER), Ewa Szady (dyrektor Szkół LIDER), Andrzej Szyszko (prezes SKML), Teresa Bogacka (kanclerz WSEI), radca prawny WSEI  oraz dr Sylwester Bogacki, prof. WSEI, dziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecznych.

 

Andrzej Szyszko, prezes SKML wręcza kanclerz WSEI Teresie Bogackiej oraz Sylwestrowi Bogackiemu, prof. WSEI, dziekanowi Wydziału Administracji i Nauk Społecznych wyjątkowe wydawnictwo, biografię błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego, którego pomnik stanął w 2020 roku na skwerze Jego imienia przy ul. Droga Męczenników Majdanka 22-24 w Lublinie.

Partnerzy

 ul. Sokola 19/36
20-336 Lublin

andrzejsz.lublin@skm-bronowice.pl

Siedziba Rady Dzielnicy
dyżury poniedziałek od 10 do 12
 ul. Krańcowa 106
20-323 Lublin

Back to top