– Podsumowaliśmy 2023 rok i rozmawialiśmy o przyszłości

W piątek, 16 lutego, w gościnnych murach LubHotleu przy ul. Krańcowej odbyło się spotkanie z udziałem przedstawicieli i przyjaciół Społecznego Komitetu Mieszkańców Lublina – Bronowice.
Podsumowaliśmy, jakże udany dla nas 2023 rok, a także zaprezentowaliśmy plany na rok bieżący, w którym nasze Stowarzyszenie obchodzić będzie jubileusz 25-lecia.
Andrzej Szyszko, prezes SKML przedstawił propozycje imprez, które nasze Stowarzyszenie zamierza zorganizować w 2024 roku. Najważniejszymi wydarzeniami będą VII Wojewódzka Gala dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych z Niepełnosprawnościami, która odbędzie się 24 maja, a także VII Ogólnopolski Jarmark Bronowicki zaplanowany na 6 września. Obie imprezy odbędą się w ramach Lubelskich Bronowickich Kulturalii dla uczczenia 550-lecia Województwa Lubelskiego, 20-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej , 150. rocznicy urodzin Wincentego Witosa.
Dziękujemy za udział w spotkaniu dyrektorom placówek szkolno-oświatowych z naszej Dzielnicy, licząc na dalszą owocną współpracę.

Partnerzy

 ul. Sokola 19/36
20-336 Lublin

andrzejsz.lublin@skm-bronowice.pl

Siedziba Rady Dzielnicy
dyżury poniedziałek od 10 do 12
 ul. Krańcowa 106
20-323 Lublin

Back to top